poniedziałek, 10 marca 2014

Będę się chwalić ;p

Witam,

Dziś będę się chwalić hihi Dawno niczego nie wygrałam więc moja radość jest wielka i nadal nie mogę uwierzyć iż w końcu mi się udało ;d

Ten oto zestaw kosmetyków wygrałam na blogu http://poradyherrbaty.blogspot.com, dziękuję także Naturaorganika ;)Paczka bardzo dobrze zapakowana, nic się nie wylało ani nie uszkodziło.* Tonik Receptury Babuszki Agafii na porost włosów,
* Szampon Love 2 Mix Organic papryczka chili oraz pomarańcza
* Maska drożdżowa Receptury Babuszki Agafii

Dziś dzień mycia włosów także na pewno wypróbuję maskę oraz szampon. Tonik poczeka na swoją kolej, ponieważ mam jeszcze do zużycia Jantar.


Na facebooku L'OCCITANE en Provence - Polska natomiast:Miałam dużo zabawy z otwarciem paczki, która była ogromna ^_^ A w środku:Żel i mleczko do ciała z linii Kwiat Wiśni. Po otwarciu żelu w całym domu czułam kwaśno-gorzkie wiśnie, nie wiedziałam że kosmetyk może mieć tak mocny zapach, niczym perfumy :)

5 komentarzy:

 1. Jeszcze raz gratuluję - cieszę się, że nagroda już dotarła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Noo super-masz czym się chwalić ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje wygranej :) Nie ma co to cieszy za każdym razem tak samo :D Jej same pudełko jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje:) Jak się jest wytrwałym to w końcu szczęście się uśmiechnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranej!
  O muszę kupić wreszcie ten szampon love2mix, obecnie mam ten z efektem laminowania i jestem bardzo zadowolona :) Bardzo fajny blog, obserwuję i jeśli masz ochotę zapraszam do siebie :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Welcome in my world..