piątek, 12 września 2014

Anime sezon letni oraz zapowiedź kolejnego sezonu

Witam
dziś o mojej miłości anime ;d Małe podsumowanie sezonu letniego.


Anime, które w tym sezonie oglądam:

5. GlasslipJest to opowieść o miłości,o grupce przyjaciół i ich perypetiach, a całość oprószona delikatną magiczną nutą. Tak w kilku słowach można zawrzeć tą serię. Tak taka opowieść dobra na letni czas. Kolejny przykład moich wyobrażeń na temat lata i miłości w tym czasie, ah ta młodość!
Źródło: www.animeat.com,www.fanpop.com,

4. BarakamonAnime opowiada o mistrzu kaligrafii- Handa Seishu, który po utarcie wiary w siebie i wiary że kiedykolwiek będzie najlepszy, za namową kolegi postanawia wybrać się na małą wyspę, by tam odpocząć, zyskać siły i znów tworzyć swoje dzieła,a może odnajdzie tu coś jeszcze? Na pewno sens życia i małe przyjemności, które nam daje. Przezabawna seria. Polecam :dŹródło: communaute.icotaku.com, www.hinata-online.fr

3. Akame Ga Kill!Seria z gatunku tych mroczniejszych, coś dla fanów czegoś innego niż ecchi i historie miłosne. Oprócz adventure mamy tutaj także action oraz fantasy. Chłopak imieniem Tatsumi razem z przyjaciółmi postanawia dotrzeć do stolicy i sprawić aby życie w jego rodzinnej wiosce poprawiło się. Szybko okazuje się jednak że był naiwny, a w stolicy źle się dzieje, na jego drodze stają Night Raid, a chłopak ledwo wychodzi z życiem.

Źródło: http://www.anime-obsesion.com

2. Tokyo Ghoul

I zrobiło się mroczniej...
Od pewnego czasu w Tokyo dwie rasy toczą ze sobą walki:

*Goule drapieżnicy nadludzie, nikt tak na prawdę do końca nie wie kim są, krąży o nich wiele legend i mitów, które często okazują się mylne, a oni sami noszą maski,

* oraz Ludzie, którzy niestety stają się często ich pożywieniem.

W sam środek "cyklonu" wpada Kaneki, który prawie traci życie, by zyskać coś więcej.
1. Bishoujo Senshi Sailor Moon: CrystalChyba najbardziej wyczekiwany tytuł ostatniego roku, chociaż niektórzy w nich ja, która czekałam dużo dłużej. Legendarna wojowniczka powraca, seria legenda znów żywa. wspomnienie mojego dzieciństwa. Bo kto nie lubi Usagi i reszty? Ciężko przejść obok tego tytułu obojętnie.Jak widać szata graficzna uległa zmianie na bardziej mangową w porównaniu do starej wersji,postacie wydają się bardziej cukierkowe. Także opowieść wzorowana jest na mangowym pierwowzorze. To trochę inna historia, którą znamy z dzieciństwa.Wracając do kreski i postaci.. Oprócz tego że jak wspomniałam są cukierkowe, czuję się jakbym oglądała anorektyczki, z całkowitym brakiem anatomii. Chyba w Acie 5 sytuacja trochę się poprawia. Ah i nie zapomnijmy o przemianie w wojowniczki, która jest w 3d, natomiast cała reszta w 2d! Wygląda jakby kawałek wycięty z kiepskiej gry :/ Na prawdę razi, w porównaniu ze starą wersją Sailor Moon, jest do kitu. A przecież wiele z nas właśnie na ten moment czekało najbardziej, jak można tak to zepsuć? Twórcy niestety nie popisali się.Swoją drogą najbardziej wkurzające jest oczekiwanie na następny odcinek, które się dłuży coraz bardziej, najpierw jeden tydzień, potem dwa, a słyszałam iż widz będzie musiał czekać i trzy tyg.

Pomimo tych wszystkich wad, akcja jest całkiem całkiem, miło się ogląda, a odc 5 jest na prawdę wciągający. Jestem ciekawa jak będzie dalej. W każdym bądź razie miłośnikom Czarodziejki z Księżyca polecam zapoznać się z nową wersją.

Źródła: noobabble.com, www.sailormooncollectibles.com,www.crunchyroll.com,www.animeherald.com
Sezon letni nadal trwa a ja już oczekuję na kolejny sezon: jesienny, który zacznie się wraz z październikiem.

Tutaj można przejrzeć serie, które w tym okresie się zaczną: Klik


A co ja wybiorę? Hmm dobre pytanie w końcu sezon jesienny także zapowiada się całkiem ciekawie ;d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Welcome in my world..